Закрыть

Написати керівнику компанії

Якість роботи – це наш пріоритет. Нам важливо знати Вашу думку щодо роботи кожної філії Компанії, а також окремих співробітників.

Ваші скарги та пропозиції готові розбирати особисто.

Телефон в Києві

+38 (044) 355-13-00

Закрыть

Зателефонуйте мені

Ім'я

Телефон

BAS в хмарі

Розгортання облікових систем BAS у хмарі передбачає суттєву економію ресурсів при підвищенні продуктивності, надійності та безпеки.

Розміщення у хмарі має такі очевидні переваги:

  • Економія часу

Повністю підготувати до роботи та, за необхідності, масштабувати хмарну інфраструктуру можна за лічені хвилини.

  • Економія ресурсів

Робота у хмарі дозволяє знизити сукупну вартість володіння сучасною ІТ-інфраструктурою – більше не треба купувати дороге апаратне забезпечення, вкладати кошти в його оновлення, ремонт та профілактику, купувати програмне забезпечення та актуалізувати його, створювати та обслуговувати надмірні механізми дублювання елементів інфраструктури, системи збору та зберігання резервних копій.

  • Безпека

Гарантована безпека даних клієнта та захист його інформації. Можливості хмарної технології доповнені високим рівнем компетентності спеціалістів та юридичними гарантіями.

  • Зручність використання

Готове рішення, «офіс у коробці», – повністю налаштована ІТ-інфраструктура з набором програм, необхідних для вирішення конкретних завдань клієнта.

  • Легальність

Лише ліцензійне програмне забезпечення, яке клієнт отримує у найм за помірну плату.

  • Мобільність і багатоплатформенність

Якщо дозволяє політика безпеки компанії-клієнта, для доступу до хмари може бути використаний будь-який пристрій - від тонкого клієнта в офісі до ноутбука в кафе, при цьому все, з чим працює користувач, залишається в хмарі.

  • Гнучкість та масштабованість

Сервіс передає клієнту додаткові робочі місця, сервери та обчислювальні ресурси на першу вимогу, скасовуючи необхідність вкладати кошти в закупівлю обладнання та ліцензій на використання програмного забезпечення. Клієнт платить лише за те, що використовує у кожний момент часу. Непотрібніші ресурси вивільняються так само просто, як і замовляються.

  • Актуальність

Віртуальний сервер не може застаріти, так само як і програмне забезпечення, яке можна оновити, не купуючи при цьому нові ліцензії на його використання.

  • Надійність та безперервність

Перенесення BAS у хмару дозволяє спростити локальну ІТ-інфраструктуру. Відсутність складного та дорогого обладнання в системі скасовує необхідність виділяти кошти та витрачати час кваліфікованих співробітників на її ремонт та профілактичне обслуговування. ІТ-фахівці компанії-клієнта отримують можливість зосередитися на більш складних і важливих завданнях, підвищуючи свою кваліфікацію і створюючи додаткову цінність для компанії.

  • Легкість адміністрування

Інфраструктура хмари побудована на базі єдиної платформи, що дозволяє системно керувати нею та дає можливість клієнтам стандартизувати та уніфікувати власні ІТ-інфраструктури всередині обчислювальної хмари. Виконання завдань, пов'язаних з адмініструванням хмарної інфраструктури, вимагає на порядок менше часу, ніж управління хаотично сформованою класичною інфраструктурою, дозволяє відмовитися від виконання багатьох трудомістких завдань вручну, а кількість завдань з обслуговування апаратної складової практично зводить до нуля.